Jak se přihlásit?

Rád běháš, skáčeš, kopeš, házíš, jezdíš nebo cokoli podobného? Prostě se rád hýbeš? Super, pak soutěž Talent roku je přímo pro Tebe! A nebo pro Tebe a Tvé kamarády, spoluhráče, spolužačky, sourezence... Jednoduše kolektiv, protože soutěž je pro jednotlivce i kolektivy! Už jen tu přihlášku.

Žádný strach, je to vážně sranda. Stačí vyplnit a poslat přihlášku. Tím si rázem vytvoříš na našem webu profil (přistupové údaje si nastavíš v přihlášce). No a na Tvém profilu můžeš až do 28.5.2018 dokumentovat, jak sportuješ! Tzn. nahrávat fotky, videa, zkrátka všem ukázat, jak moc Tě baví sportovat!

Takže ještě jednou ve zkratce... Poslat přihlášku a pak nahrávat své sportovní fotky, videa nebo jiné soubory.

Jedno důležité upozornění. Talent roku je pro úplně všechny žáky základních škol a nižších ročníků víceletých gymnázií. Nezáleží, jestli jde o jednotlivce, kolektiv, mistra republiky nebo kamáradky, co spolu rády sportují. Talent roku má hned 8 kategorií! Takže šanci mají všichni.

Na vítěze všech kategorií čekají poukázky na nákup do Hervisu, a to dokonce i pro jejich školu! 

Posílání přihlášek a vytunění profilů skončí 28.5. Pak dostane slovo porota v čele s tradiční předsedkyní Šárkou Strachovou.

Každý může být TALENTEM ROKU, tomu věř :)

Tak rychle do triček a SPORTU ZDAR!

 

PS: Na našem facebooku se dozvíš hromadu zajímavých informací a taky zde zveřejňujeme různé doplňkové soutěže o parádní ceny, tak nás sleduj!