zpět

DALŠÍ POKRAČOVÁNÍ? SEDMÝ ROČNÍK ODSTARTUJE V LEDNU!

V lednu 2017 odstartuje Talent roku 2017.

Můžu se přihlásit? Kdy odstartuje nový ročník? Jestli se ti honí hlavou podobné otázky, tak máme jasnou odpověď – DALŠÍ ROČNÍK SOUTĚŽE TALENT ROKU ODSTARTUJE V PRŮBĚHU LEDNA 2017!

 

Dozvěděl ses z facebooku, z youtubu nebo snad od rodičů nebo kamaráda o soutěži Talent roku a chtěl by ses přihlásit? Super, určitě nebudeš litovat! A máme dobrou zprávu, nový ročník odstartujeme v průběhu ledna 2017.

 
A bude stát za to! Samozřejmě, jako vždy :)

 

Letos připravujeme lákavou novinku, která soutěž výrazně osvěží. Podobnou změnu historie soutěže nepamatuje, čestně!

 
Veškeré aktuality zveřejňujeme na našem facebookovém profilu, stačí nás sledovat. Pokud máš zájem, tak ti rádi pošleme informace i do mailu, stačí nám poslat tvoji mailovou adresu na soutez@talentroku.cz. Pak už ti nic neuteče!

 
Jestli máš trochu pochybnosti, o čem že soutěž Talent roku je, tak pokračuj ve čtení, příštích pár řádků přinese odpověď. Každopádně se není čeho bát, je to fakt jednoduché!

 
Talent roku je pro každého, kdo rád sportuje, kdo se baví pohybem. Může to být jednotlivec, kolektiv, mistr republiky, ale stejně tak třeba nadšený cyklista, který jezdí na výlety s kamarády nebo rodič. Prostě každý, kdo si s chutí zasportuje! Všichni mají šanci!

 
Stačí poslat přihlášku, kde přijde na řadu např. motivační dopis, a pak posílat fotky a videa, jak nadšeně sportuješ/sportujete.

 
Výhrou jsou pak poukázky na nákup do obchodu Hervis nejen pro tebe, ale taky pro celou tvoji školu!

 
Těšíme se na tvoji přihlášku!