zpět

V ČELE POROTY TRADIČNĚ ŠÁRKA STRACHOVÁ! KDO DÁL?

Šestý ročník je u konce. O vítězích rozhodne porota, v jejíž čele stojí tradiční předsedkyně Šárka Strachová

Těžký oříšek má porota šestého ročníku soutěže. Talenty se to jen hemžilo. Složení poroty však zaručuje, že jeho rozlousknutí nebude dílem náhody.

 

Aktuální stav soutěže? Stačí dvě slova – chvíle napětí! S přihláškami je konec. Zastavil se také příval příspěvků od soutěžících, kteří na Facebooku deklarovali své sportovní nadšení a zápal. Teď má vše v rukou porota.

 

„Muay Thai? To hned zjistím, o jaké bojové umění jde od svého trenéra boxu,“ zkoumala se zájmem přihlášky talentů v loňském roce Šárka Strachová, která také letos převzala zodpovědnou roli předsedkyně poroty. Že je pro Šárku každoroční výběr vítězů už rutinou? „Je to vždycky hrozně těžké, nejradši bych vybrala všechny,“ posteskla si v loňském roce.

 

A brnkačka to rozhodně nebude ani letos. Naštěstí v tom však mistryně světa ve slalomu nebude sama. Společnou rukou přiloží zástupci partnerů, za jejichž podporu soutěže je třeba poděkovat!

 

Zde si můžete prohlédnout kompletní složení. Porotě přejeme hodně štěstí a všem soutěžícím pevné nervy! A vlastně i obráceně :)