zpět

STARÉ PRINCIPY POSTAVENY NA HLAVU! SEDMÝ ROČNÍK NESE NOVÝ KABÁT

Talent roku 2017 přichází s novým kabátem.

Profil pro každého soutěžícího. Ukazatel podpory fanoušků. Talent roku 2017 přináší super novinky!

 

 

Pro všechny minulé ročníky platilo - vyplnit přihlášku a sdílet fotky nebo videa na facebookovém profilu soutěže, případně je posílat na mail soutez@talentroku.cz.

 

To už ale neplatí! Ne snad že bychom na Facebooku nežili, to vůbec. Samozřejmě i na mailu soutez@talentroku.cz jsme k zastižení. Ale soutěžní princip se mění. A věříme, že k mnohem lepšímu.

 

Prvním krokem je vyplnit přihlášku, to zůstává.

 

Nově si ale talenti v přihlášce nastaví přihlašovací údaje pro svůj soutěžní profil. Odesláním přihlášky se totiž soutěžícímu vytvoří profil, na který může až do 15.5. 2017 nahrávat své sportovní fotky, videa nebo jiné soubory, kterými podpoří svoji přihlášku. Rapidně si tím zvýší šanci na výhru, protože porota bude profily důkladně zkoumat.

 

Po odeslání přihlášky tak soutěžící na svém profilu dokumentují svůj sportovní život a ukazují, jak moc je baví sportovat.

 

Co se nemění je 8 kategorií. Šanci na výhru má tak opět každý!

 

Stejné zůstávají taky odměny pro vítěze - poukázky na nákup do Hervisu pro vítěze i jejich školu! Více v pravidlech.

 

A ještě jedna novinka! V sedmém ročníku můžete na webu sledovat popularitu jednotlivých talentů. Každý fanoušek může vyjádřit podporu soutěžícímu pomocí tlačítka "FANDÍM TI". Přehledný žebříček ukáže, kdo těší největší podpoře.

 

Tak SPORTU ZDAR! A chutí do toho - www.talentroku.cz/prihlaska.