zpět

LETNÍ PŘEKVAPENÍ! S FESTIVALEM SPORŤÁČEK JSME OCENILI DALŠÍHO TALENTA

Talent roku 2016 ve spolupráci s festivalem Sporťáček ocenil dalšího talenta.

Sporťáček zvláštní cena poroty! To je dodatečné ocenění pro ještě jednoho talenta za sportovní nadšení. A zároveň lákavý prázdninový dáreček. 10.000 korun na sportovní přípravu, tomu se přece dá říct „pořádná odměna“. Na koho se usmálo štěstí?

 

Šestý ročník soutěže se již dočkal své cílové čáry. Do historie se zapíše nesmazatelným písmem, a to třeba díky výjimečné konkurenci ve všech kategoriích. Porota má zamotanou hlavu snad ještě teď.

 

Dějiny Talenta roku 2016  tučně zaznamenají také jednu výjimečnou událost – uzavření partnerství s festivalemSporťáček.

 

Dosud nejviditelnější krok začínající spolupráce jsme si schovali na bezstarostné prázdninové dny.

 

V nedávno ukončeném ročníku si zasloužila odměnu téměř každá přihláška. Opravdu talent vedle talenta. Těžké je všechny spočítat. A ještě těžší vybrat vítěze jednotlivých kategorií.

 

Společně se zástupci festivalu Sporťáček jsme se tak rozhodli, že dodatečně oceníme ještě jednoho soutěžícího. Ten se stane vítězem „SPORŤÁČEK ZVLÁŠTNÍ CENY POROTY„. A odměna? 10.000 korun na sportovní aktivity!

 

Vítězkou tohoto dodatečného ocenění se stala Karolína Dejová z kopřivnické ZŠ dr. Milady Horákové. Handicapovaná tanečnice, která si pohybem plní svůj velký sen – tančit jen – a pro kterou je sport velkou životní oporou. A je v těch nejlepších rukách! Její trenérkou je totiž Zuzana Vítečková, která se stala Talentem roku v roce 2012.

 

„Právě jste mi vyrazili dech! Nevím, co říct, mám slzy v očích. Karolínka bude šťastná a její pěstouni taky. Moc jste mě potěšili. Děkuji, děkuji, děkuji!“ reagovala spontánně Šárka Špílová, která Karolínu do soutěže přihlásila, mimochodem maminka její trenérky.

 

Karolíně gratulujeme! A zároveň děkujeme festivalu Sporťáček!