zpět

Soutěžící - Mladý talent – žáci 1. – 4. třídy

Eliška Zapletalová

Eliška Zapletalová

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 4. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Valtice Sport: Atletika
Miroslav  Motúz

Miroslav Motúz

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 4. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: zš Vejrostova Sport: florbal
Adriana Zacharova

Adriana Zacharova

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 4. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: Komenského II Sport: Ráda, hraje by flétnu a cvičí jógu na salech
Daniela Dvořáková

Daniela Dvořáková

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 4. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Velichovky Sport: Atletika
Vanesa Marie Michalová

Vanesa Marie Michalová

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 4. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: 4.Zš Osvobození Sport: Sportovní gymnastika,mažoretky,latinsko americké tance,teakwondo,plavání,roztleskávačky,sportovní atletika
Michal Krčál ml.

Michal Krčál ml.

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 4. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Okříšky Sport: fotbal
Klára Erbenova

Klára Erbenova

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 4. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: ZS genpor. Františka Peřiny Sport: Běh, Kolo, Plavaní, In-line brusle, Lyžování, Lední brusle
Patrik Lehnert

Patrik Lehnert

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 4. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: Zš Lískovec Sport: Jízda motorce
Vojtěch Čupka

Vojtěch Čupka

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 4. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: ZŠ pro sluchově postižené a MŠ pro sluchově postižené, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace Sport: atletika, plavání, florbal
Albert Kozler

Albert Kozler

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 4. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Vlásenický Dvůr Sport: Basketbal, běh na lyžích, plavání, beachvolejbal
Matyas Csavoj

Matyas Csavoj

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 4. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Dr.Miroslava Tyrse Sport: fotbal,hokejbal
David Strachoň

David Strachoň

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 4. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: Valtická Sport: bruslení
Sofie Staníková

Sofie Staníková

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 4. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Bohumíra Dvorského Sport: Gymnastika, Aerobik, Crossfit kids, Muay thai,Balet ba
Natálie Žigmundová

Natálie Žigmundová

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 4. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: Zš Bochov Sport: Mažoretky
Barbora Vltavská

Barbora Vltavská

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 4. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Otokara Březiny Sport: fotbal
Sofie Švabkova

Sofie Švabkova

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 4. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Matiční 5 Sport: Sportovní gymnastika
Denis SEman

Denis SEman

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 4. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Albrechtice Sport: trampolína
Marek Veselý

Marek Veselý

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 4. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Hornická Sport: Fotbal