zpět

Soutěžící - Velký talent – žáci 6. – 9. třídy

Viktorie  Nováková

Viktorie Nováková

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: ZŠ a MŠ Kostomlaty pod Milešovkou Sport: Jezdectví, bruslení
Meda Čapková

Meda Čapková

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Sport: Lukostřelba Reflexní luk
Daniela Zavadilová

Daniela Zavadilová

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: Základní škola Okružní 38 Bruntál Sport: Sportovní gymnastika
Kristýna Benešová

Kristýna Benešová

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Blovice Sport: Sportovní gymnastika
Viktorie  Nováková

Viktorie Nováková

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: ZŠ a MŠ Kostomlaty pod Milešovkou Sport: Jezdectví, bruslení
Richard Krejčí

Richard Krejčí

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: ZŠ s MŠ Ohradní Sport: Lukostřelba
Jakub Moulík

Jakub Moulík

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: GOA Sedlčany Sport: cyklistika, šachy, atletika - všestrannost
Natálie Šišovská

Natálie Šišovská

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: Základní škola Mírová, Ústí nad Labem Sport: agility, atletika, canicross
veronika  šímová

veronika šímová

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: zš povžská Sport: rm dance
Adam Hradil

Adam Hradil

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: Masarykovo Gymnázium Sport: Freestyle BMX
Andrea Lukášová

Andrea Lukášová

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: Zlaté Hory Sport: workaut
Martina Lofová

Martina Lofová

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: ZŠ a MŠ Strunkovice nad Blanicí Sport: gymnastika
Markéta Lofová

Markéta Lofová

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Máj Sport: gymnastika
Honza Barčák

Honza Barčák

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: Matiční 5 Sport: Fotbal
Pavel Halfar

Pavel Halfar

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: Zš Hrob Sport: Parkour, workout
Amálie Kamrádová

Amálie Kamrádová

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Chuchelná Sport: Gymnastika, parkour, běh
Matěj Kotěšovský

Matěj Kotěšovský

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: ZŠ, Opava,Havlíčkova 1, p.o Sport: Atletika, goalball, showdown, běžecké lyžování, parabiatlon, tandemová cyklistika, plavání, zvuková střelba
Nikol Šustová

Nikol Šustová

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., nereg. ve sport. svazu Škola: ZŠ generála janka Sport: Hasičský sport,florbal,běh,házena