zpět

Soutěžící - Mladý talent – žáci 1. – 5. třídy

Ludmila Plocková

Ludmila Plocková

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: Základní škola 28.října, Neratovice Sport: lední hokej
Adam Horský

Adam Horský

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: Chlupova Sport: tenis
Richard Schich

Richard Schich

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Šenov u Nového Jičína Sport: Rope skipping
Barbora Laslopová

Barbora Laslopová

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Sokolov Švabinského 1702 Sport: Moderní gymnastika
Ella  Mikuláštíková

Ella Mikuláštíková

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Loučka Sport: karate
Marek Pospíšil

Marek Pospíšil

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Maršovská Sport: lední hokej
Ondrej Zavodny

Ondrej Zavodny

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZS Sport: ledni hokej + skoky na lyzich
Lukáš Dobrozemský

Lukáš Dobrozemský

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ a MŠ Ostrava Svinov Sport: Karate WKF (olympijské karate), Fotbal
Petr Hoke

Petr Hoke

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: MŠ Písnička Roudnice n.L. Sport: Šachy
Matej Kalaš

Matej Kalaš

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Komenského II Zlín Sport: Sportovní gymnastika
Vitězslav Marek

Vitězslav Marek

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: Zš Štefanikova Pardubice Sport: Motokros
Václav Kasal

Václav Kasal

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Brigádníků Sport: Florbal
Kateřina  Kalabzová

Kateřina Kalabzová

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Neštěmice Sport: Fotbal
Martin Krupička

Martin Krupička

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Jiřice u Humpolce Sport: Taekwondo
Patrik Chlubna

Patrik Chlubna

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ T.G.Masaryka Poděbrady Sport: fotbal,plavání, běh,lyžování, bruslení
Tereza Nečasová

Tereza Nečasová

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: 7. ZŠ Most Sport: Freeskiing
Amálie Rychtrmocová

Amálie Rychtrmocová

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: III.ZŠ 28.října Sport: lední hokej, gymnastika, volejbal, lezení, bouldering,
Lukáš Bravenec

Lukáš Bravenec

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Stará Ves nad Ondřejnicí Sport: KARATE