zpět

Soutěžící - Mladý talent – žáci 1. – 5. třídy

Matej Kalaš

Matej Kalaš

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Komenského II Zlín Sport: Sportovní gymnastika
Ludmila Plocková

Ludmila Plocková

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: Základní škola 28.října, Neratovice Sport: lední hokej
Dominika  Pultarová

Dominika Pultarová

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: Zš Babí Sport: Volejbal
Dalibor Tománek

Dalibor Tománek

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Cetkovice Sport: gymnastický aerobik, komerční aerobik
Nela Kopalová

Nela Kopalová

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: 2. základní škola Hořovice Sport: moderní pětiboj , hasičský sport, běh
Tereza Nečasová

Tereza Nečasová

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: 7. ZŠ Most Sport: Freeskiing
Martin Zimerman

Martin Zimerman

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: Krásný Dvůr Sport: Hokej, golf
Martin Krupička

Martin Krupička

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Jiřice u Humpolce Sport: Taekwondo
Lukáš Dobrozemský

Lukáš Dobrozemský

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ a MŠ Ostrava Svinov Sport: Karate WKF (olympijské karate), Fotbal
Ondrej Zavodny

Ondrej Zavodny

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZS Sport: ledni hokej + skoky na lyzich
Václav Kasal

Václav Kasal

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Brigádníků Sport: Florbal
Matouš Lukáš Knebl

Matouš Lukáš Knebl

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Úvaly Sport: Fotbal, běh, parkour
Lukáš Bravenec

Lukáš Bravenec

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Stará Ves nad Ondřejnicí Sport: KARATE
Amálie Rychtrmocová

Amálie Rychtrmocová

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: III.ZŠ 28.října Sport: lední hokej, gymnastika, volejbal, lezení, bouldering,
Ella  Mikuláštíková

Ella Mikuláštíková

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Loučka Sport: karate
Vojtěch Novák

Vojtěch Novák

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Šluknovská Česká Lípa Sport: atletika,fotbal
Adam Horský

Adam Horský

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: Chlupova Sport: tenis
Marek Pospíšil

Marek Pospíšil

Kategorie: Mladý talent – žáci 1. – 5. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Maršovská Sport: lední hokej