zpět

Soutěžící - Velký talent – žáci 6. – 9. třídy

Barbora Bernardová

Barbora Bernardová

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ,MŠ Štoky Sport: sportovní lezení, bouldering, fotbal
Jan Klee

Jan Klee

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: Katolické gymnázium Třebíč Sport: Baseball
Simona Molíková

Simona Molíková

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Višňové Sport: Gymnastika
Markéta Adamová

Markéta Adamová

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: Gymnázium Chotěboř Sport: mažoretky
Tereza Novotná

Tereza Novotná

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: Gymnázium F. X. Šaldy Sport: Freeride lyžování
KLÁRA MUZIKÁŘOVÁ

KLÁRA MUZIKÁŘOVÁ

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ+MŠ Barvířská Sport: karate
Matěj Kopecký

Matěj Kopecký

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: 9. základní škola Sport: JUDO
Luxie Šimková

Luxie Šimková

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: 2 ZŠ Sokolov Sport: Plavání
Šimon Kendík

Šimon Kendík

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: Gymnázium Česká Lípa Sport: Fotbal
Andrea Šílená

Andrea Šílená

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ a MŠ Dříteň Sport: Mažoretky
David Fabián

David Fabián

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: 2. základní škola Dobříš Sport: TRIAL - motocyklová disciplína
Denisa Beníšková

Denisa Beníšková

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: sportovní gymnasium kladno Sport: Lezectví a horolezectví
David Eršil

David Eršil

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: 3. ZŠ Březové Hory Příbram Sport: Racketlon - jsou 4 disciplíny (stol. tenis, badminton, squash,tenis )
Richard Fajstl

Richard Fajstl

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Pozořice Sport: Biatlon
Nela  Štěpandová

Nela Štěpandová

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových v Ostravě Sport: sportovní gymnastika
Denisa Zahrádková

Denisa Zahrádková

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ a MŠ Valeč Sport: atletika, florbal, běh, snowboarding, lyžování, běžkování
Tamara Kalašová

Tamara Kalašová

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: Osmileté gymnázium Lesní čtvrť Zlín Sport: Sportovní gymnastika
Martina Gardavská

Martina Gardavská

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: Gymnázium Kojetín Sport: Lukostřelba