zpět

Soutěžící - Velký talent – žáci 6. – 9. třídy

Valerie Ela Fišerová

Valerie Ela Fišerová

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: Základní škola Slovanka, Česká Lípa, Antonína Sovy 3056, p.o. Sport: Mažoretky
Adela Kotlíková

Adela Kotlíková

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: 2.ZŠ Rakovník Sport: cyklistika
tereza veverková

tereza veverková

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: zš a mš Bílá Sport: lukostřelba
Eva Glatzová

Eva Glatzová

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Vendryně Sport: Tanec
Martina Gardavská

Martina Gardavská

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: Gymnázium Kojetín Sport: Lukostřelba
Denisa Beníšková

Denisa Beníšková

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: sportovní gymnasium kladno Sport: Lezectví a horolezectví
Jan Klee

Jan Klee

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: Katolické gymnázium Třebíč Sport: Baseball
NIKOLA PROCHÁZKOVÁ

NIKOLA PROCHÁZKOVÁ

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: 25. ZŠ Sport: Fitness
Richard Fajstl

Richard Fajstl

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Pozořice Sport: Biatlon
Simona Molíková

Simona Molíková

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Višňové Sport: Gymnastika
Jaroslav Pospíšil

Jaroslav Pospíšil

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Maršovská Sport: lední hokej
David Fabián

David Fabián

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: 2. základní škola Dobříš Sport: TRIAL - motocyklová disciplína
Tamara Kalašová

Tamara Kalašová

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: Osmileté gymnázium Lesní čtvrť Zlín Sport: Sportovní gymnastika
Nela  Štěpandová

Nela Štěpandová

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových v Ostravě Sport: sportovní gymnastika
Tomáš Neshyba

Tomáš Neshyba

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Jemnice Sport: Taekwondo
Nikol Požárová

Nikol Požárová

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: Zš Vendryne Sport: Plavání
František Heřmánek

František Heřmánek

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Na Dloudém lánu Sport: lukostřelba
Albert  Moc

Albert Moc

Kategorie: Velký talent – žáci 6. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: Podještědské Gymnázium Docrtrina Sport: plavání