zpět

Soutěžící - Velký talent – žáci 5. – 9. třídy

Dominika Sudíková

Dominika Sudíková

Kategorie: Velký talent – žáci 5. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: Masarykova základní škola Suchomasty Sport: tenis
Tereze Ouřadová

Tereze Ouřadová

Kategorie: Velký talent – žáci 5. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: Lidická Sport: fotbal
Nicol Kašíková

Nicol Kašíková

Kategorie: Velký talent – žáci 5. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Klas s.r.o. Sport: Balet, Tanec - contemporary, modern, jazz, show
Sabina Mudrová

Sabina Mudrová

Kategorie: Velký talent – žáci 5. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: FZŠ Chodovická Sport: Fotbal
Tereza Doležalová

Tereza Doležalová

Kategorie: Velký talent – žáci 5. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Vítězslava Hálka Odolena Voda Sport: Plavání
Zuzana Návratová

Zuzana Návratová

Kategorie: Velký talent – žáci 5. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: Základní škola Josefa Valčíka Sport: Sportovní gymnastika
Jan Šulitka

Jan Šulitka

Kategorie: Velký talent – žáci 5. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ 28 října Příbram Sport: Fotbal
Julie Faktorová

Julie Faktorová

Kategorie: Velký talent – žáci 5. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Bavorov Sport: Gymnastika, snowboard, lyže, Hasičský kroužek
Sabina Grygerová

Sabina Grygerová

Kategorie: Velký talent – žáci 5. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Uherský Ostroh Sport: Aerobik
Vivien  Hilšerová

Vivien Hilšerová

Kategorie: Velký talent – žáci 5. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: Základní škola Tyršova 913 Sport: Sportovní gymnastika
Eliška Grzybová

Eliška Grzybová

Kategorie: Velký talent – žáci 5. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Březí Sport: Atletika
Anna Stasová

Anna Stasová

Kategorie: Velký talent – žáci 5. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Lidická, Hrádek nad Nisou Sport: Trampolíny
Barbora Bernardová

Barbora Bernardová

Kategorie: Velký talent – žáci 5. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: zšmšštoky Sport: Lezení
Anna Štěpánková

Anna Štěpánková

Kategorie: Velký talent – žáci 5. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: zš Nedvědovo náměstí Sport: Jezdectví
Vendula Voldánová

Vendula Voldánová

Kategorie: Velký talent – žáci 5. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Heyrovského Sport: Rope Skipping, Atletika
Adéla Štefanová

Adéla Štefanová

Kategorie: Velký talent – žáci 5. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: ZŠ Komenského Soběslav Sport: Biatlon, Lehká atletika, Běžecké lyžování
Martina Gardavská

Martina Gardavská

Kategorie: Velký talent – žáci 5. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: Gymnázium Kojetín Sport: Lukostřelba
Tereza Dostalíková

Tereza Dostalíková

Kategorie: Velký talent – žáci 5. – 9. tř., reg. ve sport. svazu Škola: Tyršova ZŠ Sport: Tanec