Aktuality

Titul Talent měsíce února získala mažoretka Emily Krásová!

Talentem měsíce se tentokrát stala nadějná mažoretka Emily Krásová. Ta se mažoretkovému sportu věnuje třetím rokem a již dosáhla velkých úspěchů.

Talent měsíce dubna - Corona challenge

Situace nyní nedovoluje, aby naši talenti vyrazili na sportoviště a ukázali se tak v tom nejlepším světle. Není ovšem důvod zoufat. Soutěž Talent roku pokračuje dál, jen jsme trochu upravili výzvy, které pro naše sportovce připravujeme. Tentokrát ovšem nebudeme chtít jen skvělý výkon, ale také trochu důvtipu a vynalézavosti.

Olympiáda se kvůli koronaviru o rok odkládá

Olympijské hry v Tokiu se letos v létě neuskuteční. Japonský premiér Šinzó Abe se s šéfem MOV Thomasem Bachem dohodl na přeložení her na příští rok.

Zemřel legendární hokejový útočník Vladimír Zábrodský

Ve věku sedmadevadesáti let zemřel jeden z nejlepších hokejistů historie, dvojnásobný mistr světa Vladimír Zábrodský (7. 3. 1923).

Vláda kvůli šíření epidemie koronaviru omezila volný pohyb osob na nezbytné minimum

Na mimořádném jednání vlády v neděli 15. března 2020 vláda Andreje Babiše rozhodla v rámci preventivních kroků proti šíření koronaviru SARS CoV-2 o dalších mimořádných opatřeních. Od půlnoci 16. března až do 24. března 6.00 ráno vyhlásila omezení volného pohybu osob až na vymezené nezbytné výjimky. Prodloužila rovněž opětovné zavedení ostrahy hranic.

V 97 letech zemřela legendární Dana Zátopková

Český sport přišel o jednu ze svých největších osobností. Ve věku 97 let zemřela Dana Zátopková, dvojnásobná olympijská medailistka v hodu oštěpem, dvojnásobná mistryně Evropy a manželka nejúspěšnějšího českého běžce Emila Zátopka.

Vše důležité o koronaviru, na co jste se chtěli zeptat

Jste už z informací o koronaviru zmateni a zprávy se vám prolínají? Ministerstvo zdravotnictví kvůli tomu spustilo nový web, na němž jsou neaktuálnější informace o tom, jak se epidemie šíří v České republice. Najdete tu i odpovědi na nejčastější otázky, spojené s koronavirem.

Nouzový stav částečně zastaví dění v zemi. Důvod k panice stále není

Vláda ve čtvrtek vyhlásila kvůli koronaviru nouzový stav. Platit bude prozatím měsíc. Z důvodu ochrany zdraví obyvatel ČR se zavřou například divadla, nebo kina. Ve večerních hodinách budou muset provoz přerušit i všechna stravovací zařízení. Zákaz veřejných akcí, včetně sportovních, se mění. Nyní se nesmí konat žádné, na nichž je v jenom momentě 30 osob. Veřejnost má také stopku do posiloven, solárií, nebo bazénů. Kluby ruší tréninky.

Aktualizujeme: Kam za sportem? Kvůli koronaviru bude fotbal bez diváků, extraliga zápasy odkládá. Bazény zůstávají otevřeny

Od úterního večera platí nové nařízení vlády, které zakazuje sportovní akce nad sto účastníků. Zavřou se tak brány fotbalových stadionů a minimálně další dvě kola první fotbalové ligy budou probíhat bez diváků. Hokejová extraliga boje v play-off, pokud to ve čtvrtek odsouhlasí výkonný výbor svazu, zatím odloží. Může ovšem dojít i k ukončení soutěže, která by tak zůstala bez svého mistra.

Leoš Noha: Odmala jsem lítal venku s mičudou

Leoš Noha se objevuje třeba i na Letních Shakespearovských slavnostech, ale do povědomí veřejnosti vstoupil díky seriálu Okresní přebor.Zatímco lékař Áda se do sportování moc nehnal, jeho představitel má k němu odmala blízko.

Hlasujte pro TALENT MĚSÍCE ÚNORA

Podpořte mladé nadějné sportovce v boji o titul TALENT MĚSÍCE ÚNORA.

Na skejtu jezdím 33 let, říká kytarista a zpěvák z kapely Wohnout Matěj Homola

Exkluzivní rozhovor pro Talent roku se zpěvákem a kytaristou Matějem Homolou z kapely Wohnout.

Právě probíhá Talent měsíce BŘEZNA

Úkolem soutěžících je nahrát 5 aktuálních sportovních fotografií a video.

Titul Talent měsíce ledna získal taekwondista Martin Krupička!

Mladý nadějný taekwondista Martin Krupička z oddílu TKD Lacek Pelhřimov získal titul Talent měsíce ledna.

Soutěž Talent roku prodloužena!

Máme pro vás úžasnou zprávu. Soutěž Talent roku byla prodloužena až do 30.6.2020!

Právě probíhá soutěž s Ádou Větvičkou!

Na našich facebookových a instagramových stránkách právě teď můžete soutěžit o dva kopačáky podepsané legendárním Ádou Větvičkou z Okresního přeboru!

Odstartoval Kreativní talent

V měsíci lednu a únoru probíhá speciální výzva Kreativní talent!

Právě probíhá Talent měsíce ledna

Během ledna spouštíme první měsíční soutěž Talent měsíce!

Startuje jubilejní 10. ročník soutěže!

V neděli 1. prosince startuje Talent roku 2020! Nepropásněte novinky jubilejního ročníku!